Informace o nás

Ve Středisku křesťanské pomoci vzniklo křesťanské rodinné centrum nejen pro rodiny z našeho města, ale pro všechny, kdo se chtějí podělit o své zkušenosti, povzbudit, potěšit, zasmát se a zahrát si. Pořádáme výchovně vzdělávací programy pro rodiče, zaměřujeme se na výchovu, prorodinnou politiku, rodičovské kompetence, práva dětí. Cílem je podpora a budování manželství, zdravého a radostného rodičovství v duchu osvěty Školy lásky v rodině podle PhDr. Jiřiny Prekopové. Chceme také přibližovat lidem Boha jako toho, kdo člověka miluje, zná ho a záleží mu na něm. 

Od roku 2010 jsme členy Sítě pro rodinu.

 

 

KDO MŮŽE DO CENTRA PŘIJÍT?  
Úplně každý, kdo nechce být sám, chce si hrát, něco se naučit, pobavit se, zazpívat si nebo si něco vyrobit a prožít hezké chvíle.

KDY MŮŽU DO RC PŘIJÍT?
Kdykoliv, kdy je otevřeno. S sebou potřebujete pouze přezůvky, ohleduplnost a dobrou náladu. A kdo ji nemá, snad si ji odnese.:-)

CO MŮŽU V RC DĚLAT?
Děti mají k dispozici hernu, na zahradě je hřiště se skluzavkou a houpačky . Maminkám nabízíme posezení u kávy nebo čaje, popovídání s ostatními, nebo si relaxaci mohou zpříjemnit čtením.

KDE NÁS NAJDETE?
V Mírové ulici 171, na zahradě fary Evangelické církve metodistické v Protivíně. Naproti pivovaru.

PLATÍ SE NĚCO?
Členky MC platí 15,- Kč za návštěvu, vstup na hřiště zdarma.
Nečlenky platí 30,- Kč za návštěvu, vstup na hřiště 10,- Kč.

Historie projektu